Tofaş Akademi Dünyanın en iyi akademisi seçildi

Kavaklıdere Oto | Reklam
Reklam alanı | Ticari işletme sahipleri Siz de sitemize reklam verebilirsiniz. Bilgi için: reklam@fiategea.net
| Reklam
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tofaş Akademi Dünyanın en iyi akademisi seçildi
#1
Tofaş Akademi, dünyanın eğitim ve gelişim alanında dünyanın en saygın ödülü olarak kabul edilen "Association for Talent Development (ATD) Best" tarafından en iyi kurum seçildi

https://cdnuploads.aa.com.tr/uploads/sir...bdee82.jpg

İSTANBUL (AA) - Tofaş Akademi, dünyanın eğitim ve gelişim alanında dünyanın en saygın ödülü olarak kabul edilen "Association for Talent Development (ATD) Best" tarafından en iyi kurum seçildi.

Tofaş'tan yapılan açıklamaya göre, Tofaş Akademi, geçen hafta Washington’da düzenlenen ATD Best Ödül Töreni’nden, 44 şirketi geride bırakarak birincilikle ayrıldı. Stevie ve Brandon Hall ödüllerinin ardından ATD BEST ödülüne layık görülen Tofaş Akademi, böylece 2018 yılında aldığı ödül sayısını 14’e yükselterek önemli bir başarıya daha imza atmış oldu.

Açıklamada verilen bilgilere göre, temelleri 2010 yılında atılan Tofaş Akademi, Tofaş’ın kurumsal hafızasını oluşturup disipline ederek bundan sürdürülebilir fayda üretmeyi, tüm çalışanlarının ve paydaşlarının bugünün işini daha iyi yapmalarını ve geleceğe hazırlanmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Şirketin gelecek yolculuğunda önemli bir rol üstlenen akademi, Tofaş’ın “bilgi fabrikası” rolünü üstleniyor ve bilgiyi dönüştürüyor. Otomotiv sektörüne eğitimli ve deneyimli insan kaynağı kazandırmak için ihtiyacı en doğru şekilde tespit ederek bireysel, mesleki ve kurumsal gelişime odaklanıyor.

Farklı bireysel öğrenme stillerine göre tasarlanmış yüzlerce eğitim modülü bulunan ve eğitmenlerini kendi bünyesinde yetiştiren Tofaş Akademi, kapsamlı fiziki şartlara ve içerik altyapısına sahip bir gelişim platformunu temsil ediyor.
Tofaş Akademi’ye ATD BEST’te birinciliği getiren önemli unsurlar arasında yenilikçi fikirlerin ortaya çıkarılıp hayata geçirilmesinde üstlendiği etkin rol, yenilikçi gelişim çözümleri ve dünyadaki eğitim profesyonellerinin gelişimini desteklemek için sunduğu içerik derleme sitesi olan "www.tofasakademi.com" yer alıyor.
Cevapla
Beğenme:

Anahtar Kelimeler

Tofaş Akademi Dünyanın en iyi akademisi seçildi, Tofaş Akademi Dünyanın en iyi akademisi seçildi İncelemesi, Tofaş Akademi Dünyanın en iyi akademisi seçildi Videosu, Tofaş Akademi Dünyanın en iyi akademisi seçildi Online izle, Tofaş Akademi Dünyanın en iyi akademisi seçildi Fotoğrafı, Tofaş Akademi Dünyanın en iyi akademisi seçildi Yorumu, Tofaş Akademi Dünyanın en iyi akademisi seçildi Hakkında, Tofaş Akademi Dünyanın en iyi akademisi seçildi Nedir, Tofaş Akademi Dünyanın en iyi akademisi seçildi Açıklaması, Tofaş Akademi Dünyanın en iyi akademisi seçildi Oyunu, Tofaş Akademi Dünyanın en iyi akademisi seçildi Fiyatı


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TOFAŞ Kapılarını Halkın Ziyaretine Açıyor fiategea 0 1,592 25-11-2017, Saat: 21:10
Son Yorum: fiategea
  Tofaş Araç Üretim Rekoru Kırdı fiategea 0 3,801 06-11-2017, Saat: 10:10
Son Yorum: fiategea
  TOFAŞ Mesleki Eğitime Destek Programı Heisenberg 1 2,670 04-04-2017, Saat: 13:16
Son Yorum: halisyalcinkaya
  TÜRKİYENİN EN YÜKSEK ÜRETİM ÜNVANI TOFAŞ'TA ferdi_aybeyaz 0 1,326 28-02-2017, Saat: 15:55
Son Yorum: ferdi_aybeyaz
  Egea Tofaş'ta Kapasiteyi Arttıyor Heisenberg 0 2,496 22-11-2016, Saat: 20:04
Son Yorum: Heisenberg

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi